EQUINOX RESPIRATORY podruhé

 V prosinci loňského roku jsme se rozhodli Vám nabídnout k vyzkoušení Equinox Respiratory. Jedná se o tekutý produkt ve formě bioesterů esenciálních nenasycených mastných kyselin omega-3,6,9, vynikající svojí čistotou produktu a výjimečnou ochranou proti oxidaci při výrobě. Ideální období nachlazení a různých rýmiček ke zkoušení přímo nabádalo, navíc produkty Equinox používáme ve své stáji a bylo nám tudíž jasné, že brzy osloví i další, jen je vyzkoušet :). Bylo vybráno několik koní, kterým bylo zdarma či se slevou poskytnuto 1 balení tohoto přípravku. Vzhledem k vlastnostem přípravku a našim zkušenostem s ním, jsme vybírali koně s dlohodobějším kašlem či výtokem z nosu a zahrnuli jsme i jednoho koně těžce dušného.

Opět se nám potvrdilo že Equinoxy fungují! :) Zpětné vazby ze zkoušení jsme pro Vás shrnuli níže. V průběhu jara budeme stejným stylem testovat další z produktů. A který to bude? Pomozte nám se rozhodnout a napište nám na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

  • Lucie Hradecká - valach ČT - dlouhodobé problémy s dýchánímořez

Osmnáctiletý valášek se s kašlem potýká již několik let a stav se postupně zhoršoval. Byly vyzkoušeny bylinkové směsi různého druhu, ale vždy s krátkodobým efektem. Loňské léto se k jeho stavu přidala ještě alergie a byly nasazeny kortikoidy. Pomalé zlepšení vystřídalo v listopadu loňského roku opět zhoršování stavu. Ke konci roku byl již kašel dost výrazný a hluboký. Nasadil se přípravek Equinox Respiratory. První dva týdny se kůň nepatrně zlepšoval, po 3 týdnech podávání byla již změna výrazná. Podstatně ubylo kašle a zlepšení bylo znatelné i na výtoku z nosu, který byl již řidší a průhlednější. Valášek má vzhledem ke své velikosti nyní nasazenou udržovací dávku 100ml denně.

"Byla jsem velmi překvapená, po vyzkoušení různých přípravků už spíše skeptická. Nicméně jsem ráda, že koníkovi Váš přípravek opravdu pomohl"

 

  • Magdalena Malá - hříbě PH - dlouhodobý kašel

Hříbě trápí dlouhodobý kašel a výtok z nozder. Byla nasazena ATB, po kterých se stav na chvíli zlepšil a poté se kašel zase vrátil. Po podávání Equinox Respiratory od první dávky za 3 dny přestal kůň úplně kašlat a cca za 14 dní přestal i téct hlen z nozder. 


"Za mě opravdu úžasný sirup, vyzkoušeli jsme jich několik a vůbec nezabrali nebo to trvalo dlouho než zabraly a pak po dobrání se kašel vracel, teď už přes týden bez sirupu a nekašle."


144586241 249322743303497 3249433512075042599 n

  • Renata Navláčilová - klisna Karina - těžká dušnost

I přes to, že u této klisny se již jedná o horší diagnózu, zajímalo nás jak si s tím Equinox poradí. Klisně Karině se po porodu rozjela dušnost. Bylo vyzkoušeno spoustu různých věcí, od úpravy prostředí, bylinkových kúr, vitamínů, ihnalátor ventolin, ecobec, flixotide. V létě loňského roku začala velmi hubnout, slábnout a již nereagovala na kortikoidy. Podstopila několik inhalací koloidního stříbra a stav se stabilizoval. Klisna dostává napařované seno, senáž, diletarol a bylinky. Na nasazení Equinox Respiratory z prvu nereagovala, po třech týdnech užívání ovšem přestala úplně kašlat a její stav se hodně zlepšil. Týden po dobrání kúry Equinox se ale problémy zase vrátily. Majitelka posléze klisnu prodala aby jí mohla dopřád úplnou změnu prostředí.

V případech těžké dušnosti či dalších chronicky přetrvávajích obtížích dýchacího aparátu vždy velmi důrazně doporučujeme dlouhodobé užívání. 

"Týden před dobráním kobyla přestala úplně kašlat a hodně se zlepšila ale jakmile přestala Equinox užívat tak se to zase vrátilo 🙁 bohužel     jsem kobylku musela prodat."

 

 

 

Tak to byly recenze z prosincového testování, máme tu ještě jednu z dřívějška, o kterou se s Vámi rádi podělíme:

 

  • Miroslava Čaňková - Suchá - arabská klisna 10 let - dlouhodobý kašel

Recenze z přechozího článku, celý příběh si přečtěte ZDE 

"Přípravek zapůsobil skvěle. Klisna jej příjímala velmi dobře a výsledný efekt opravdu stojí za to, konečně něco co pomohlo. Kdo řeší s koněm obdobný problém tak doporučuji, jistě nebudete litovat."

 

 

Produkty Equinox fungují a to nás velmi těší. Equinox Respiratory má své uplatnění jak v zimním období kašle a nachlazení, tak i přes sezónu, kde se nám osvědčil na respirační alergie. Dušným koním doporučujeme dlouhodobé podávání. Koním kteří mají pravidelně problémy přes zimu, jsou špatně nasrstění, choulostiví a podobně, doporučujeme začít přípravek podávat koncem léta a pokračovat do konce zimy. Při řešení akutního kašle doporučujeme pokračovat s podáváním přípravku ještě několik týdnů po odeznění kašle.

Více o produktu a kde koupit najdete ZDE.

 

Máte také zkušenost s tímto produktem? Ozvěte se nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., těšíme se na Vaše zpětné vazby.

 

 

 

logo

Vetys s.r.o. – Damníkov 64
561 23 Damníkov
Czech Republic