EQUINOX RESPIRATORY

 

Vyzkoušeli jsme za Vás!

 

Na podzim roku 2020 jsme měli možnost otestovat doplněk stravy Equinox Respiratory. S majitelkou od 10 leté arabské klisny jsme se poprvé setkali v polovině září 2020. Klisna trpěla dlouhodobě těžkými záchvaty kašle jak v klidovém režimu, tak i při zátěži. Podrobná vyšetření neodhalila žádný závažný problém. Majitelka již vyzkoušela spoustu přípravků, které měli buď jen tlumící, nebo krátkodobý efekt.

Přípravek Equinox Respiratory začala majitelka do krmení přidávat 16. 10., klisna jej bez problémů přijímala spolu s klasickou krmnou dávkou, na kterou byla zvyklá. Po třech dnech se u klisny uklidnilo kašlání v klidovém režimu, ve výběhu již nebyly slyšet záchvaty kašle. Při aktivní vyjížďce však klisna pořád velmi kašlala a namáhavě dýchala.

V průběhu následujících 14 dní se stav klisny výrazně lepšil, na vyjížďkách se snižovala četnost kašlání a šlo spíš o vykašlávání a uvolňování dýchacích cest při chození do kopce. Po třech týdnech užívání Equinox Respiratory klisna kašlala již jen velmi ojediněle a zlepšilo se i dýchání.

Po měsíci užívání již klisna nejeví žádné známky kašle a dýchá volně i v plné zátěži. Během měsíce tedy odezněly těžké záchvaty kašle a namáhavé dýchání.

 

Hodnocení:

Přípravek zapůsobil skvěle. Klisna jej příjímala velmi dobře a výsledný efekt opravdu stojí za to, konečně něco co pomohlo. Kdo řeší s koněm obdobný problém tak doporučuji, jistě nebudete litovat.

 

Více o přípravku a kde ho sehnat, čtěte  ZDE.

 130215180 2803347683280890 6297661865327574981 n

Testovala: Mirka Čaňková Suchá

Autor článku: E. Zemene

logo

Vetys s.r.o. – Damníkov 64
561 23 Damníkov
Czech Republic